Wintouch Tablet Servisi 0212 452 5002

wintouch-servisiWintouch servisi sizlere 2001 yılından bu yana hizmet sunuyor ve sunmaya devam ediyor. Wintouch tablet servisi ihtiyaçlarınızda hiç düşünmeden arayacağınız çağrı merkezimiz hizmetinizde. Wintouch servisi olarak uyguladığımız işçilik ve değişen parça 1 yıl garanti kapsamındadır. Wintouch tablete sahip tüm müşterilerimize mutlu müşteri hizmetimizi sunuyoruz.

Wintouch tablet servisi olarak dokunmatik ekran kırıldığında değişim yapıyoruz. Wintouch tabletinizde ekrana görüntü gelmiyorsa sebebi lcd ya da şarj olmama sorunudur. Bu konuda uzman ekibimiz sizlere gerekli desteği verecektir. Wintouch tabletiniz yazılım sorunlarında yeni yazılım yüklenerek sorun çözülüyor. Wintouch servisi olarak tüm bu hizmetlerimiz ücretsiz kargo ile sağlanmaktadır.

Wintouch tablet servisi olarak Türkiye`nin tüm illerinde hizmet veriyoruz. Ücretsiz kargo hizmeti ve kapıda ödeme seçeneğimizile siz de en iyi hizmeti tadın. Wintouch tablet servis merkezi olarak 100 usta ve 400 adet farklı yedek parça seçeneğimiz mevcuttur.