Volar Tablet Servisi 0212 452 5002 – 444 8 619

Volar Servisi olarak 2005 yılında sektörde yerimizi aldık ve sizlerin hizmetine girmiş bulunduk. Volar Servisi sizlere tabletinizdeki tüm sorunlarda servis hizmetlerinden yararlanabilmeniz için haftanın 6 günü çalışma saatleri içerisinde hizmet vermektedir. Volar Tablet Servisi cihazınızdaki tüm sorunlarda çözüm bulabilecek gelişmiş bir ekibe sahip olmakla beraber sizlere telefonda destek verebilecek çağrı merkezi ekibi ile hizmetinizdedir.

Volar Tablet Servisi denilince aklınıza en iyi hizmet anlayışının geleceğini temenni ederek hizmet sunuyoruz. Volar Servisi sizlere bu düşünceyi Türkiye`nin her yerinden ücretsiz kargo göndermenizi sağlayarak ve kapıda ödeme seçenekleri ile sağlıyor. Üstelik Volar Servisi tabletinizi 1 haftalık iş süresi içerisinde yapıyor. Volar Tablet Servisi, tabletiniz onarılıp test edildikten sonra kargo ile gönderiyor ve ödemesini elinize aldığınızda ödüyorsunuz.

Volar Servisi, cihazınızın dokunmatik ekranı kırıldığında onarım hizmetleri sunmaktadır. Volar Tablet Servisi lcd ekranınız (iç ekran) kırıldığında da onarım hizmetlerini vermeye devam ediyor. Volar Servisi olarak tabletinizde şarj alma sorunu yaşadığınızda veya Volar tabletiniz açılıyor ancak Volar logosunda kaldığında da onarım sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir