TTEC Tablet Yetkili Servisi 0212 452 5002 – 444 8 619

TTec servisi olarak tüm ihtiyaçlarınız için 2008 yılından bu yana TTec markalı tüm tabletlerinizde çözüm sağlıyoruz. TTec tablet servisi olarak sizlere Türkiye`nin her yerinden kargo ile hizmet veriyoruz. TTec tablet servisi cihazınızı kapıdan alıyor kapınıza kadar tekrar bırakıyor. TTec servisi dünyasının ayrıcalıklarını yaşamak için bizlere çalışma saatlerimiz içerisinde ulaşabilirsiniz.

TTec servisi cihazlarınızın onarımını ortalama 1 haftalık iş süresi içerisinde yaparak hızlı ve kolay servis hizmeti anlayışını sizlere yaşatıyor. TTec tablet servisi ile siz de ayrıcalıklar dünyasında yerinizi alın. TTec servisi ile alacağınız tüm hizmetler belirli değişen parçalarda 1 yıl garantilidir. TTec tabletiniz arızalandığında hiç dert etmeden hemen bizlere ulaşın.

TTec tablet dokunmatik kırıldığında, TTec tabletiniz şarj almadığında, TTec tabletinizin yazılımsal (format) gibi sorunlarında, TTec tabletinizin ekranı (LCD ekranı) kırıldığında, TTec tabketinizin şarjı erken bittiğinde ve diğer tüm sorunlarınızda uzman çağrı merkezi ekibimiz sorularınıza yanıt verecektir. Hemen sizde TTec servis telefonu olan 0212 452 5002 veya 444 8 619 numaralı çağrı merkezimizi arayarak hizmetlerimizden yararlanın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir