Thomson Tablet Yetkili Servisi 444 8 619

Thomson Tablet Servis ağına 2003 yılında adım atmış bulunuyoruz.  Thomson Yetkili Servis olarak bunca yıldır sürdüğümüz Servis hizmetimize uzman Servis teknisyenlerimiz ile devam ediyoruz. Thomson adı altında oluşturduğumuz Yetkili Servisliğimiz ile siz müşterilerimize 6 günden oluşan bir Servis anlayışı sunuyoruz. Thomson olarak bunları yanı sıra 7/24 hizmetinizde olan çağrı merkezimiz ile sizlere uygun müşteri temsilcilerimiz ile her zaman sorunlarınıza çözüm arıyoruz.

Thomson Yetkili Servis olarak cihazınız da yaşadığınız sistemsel veya fabrikasyon şikayetlerinizi dikkate alıyor ve önerilerinizi dinleyerek sizlere daha uygun ve el verişli olacak Thomson cihazlar üretip sunuyoruz. Thomson Servis ağımız ile beraber oluşturduğumuz Servis teknisyenlerimiz , kargo birimimiz ve sizler için bulundurduğumuz Servis takibi sayesinde her an bilgileriniz güven altında duruyor ve Thomson olarak her şeye kolaylı erişim sağlıyoruz.

Thomson olarak cihazınızda yaşadığınız şarj almama, dokunmatik kırığı, lcd kırığı, donma,yazılım hatası ve bunlara benzer bir çok Servis hizmetimizi Thomson adı altında daha fazla büyüterek sizlere kalitenin ve net Servisin fırsatını sunuyoruz. Thomson olarak her alanda ve her yerde geçerli %15 indirim kuponlarınızı da Thomson Yetkili Servisi olarak tarafınıza sağlıyoruz. Unutmayın net hizmet net kalite.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir