Teknika Tablet Yetkili Servisi 444 8 619

Teknika Tablet Servisi olarak 1999 yılından itibaren teknoloji ve elektronik cihaz sektöründe kendi tabletimizi yaparak ve Servis hizmeti sağlayarak başlamış bulunmaktayız. Teknika Yetkili Servisi olarak bu yıla kadar sağladığımız Teknika Tablet Servisi ağımızda hız kesmeden devam ediyor ve büyütüyoruz.

Teknika Yetkili Servisi olarak oluşturduğumuz çağrı merkezi ağımız ve canlı destek hattımız ile müşterilerimizin her zaman sorunlarına çözüm buluyor yardımcı oluyoruz.  Teknika Tablet Servisi olarak cihazınızda yaşadığınız her türlü problemleri uzman Yetkili Servis ağımız ile inceleme sağlanıyor.

Teknika Servis olarak bize cihazınızı ulaştırmanız artık çok kolay. Teknika Servisimize cihaz ulaştırmak için; 444 8 619 nolu çağrı merkezimizi arayıp randevu oluşturun. Teknika olarak bıraktığınız randevu için uzman kurye gönderelim. Teknika olarak gönderilen uzman kurye cihazınızı teslim alsın. Teknika Servis birimi cihazı incelesin ve tarafınıza haber versin. Artık bize ulaşmak çok kolay ve hızlı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir