Samsung Servisi 444 86 16

Samsung Tablet Servisi
Samsung Tablet Servisi

Samung tablet servisi sizlere 2006 yılından bu yana hizmet vermektedir. Türkiye nin her ilinde servis hizmetimiz mevcuttur. Samsung tabletinizin ekranı kırık veya dokunmatiği kırık ya da formata ihtiyacı var ise çağrı merkezimiz ile iletişime geçiniz. Samsung tablet servisimiz sizlere yardımcı olmak için telefonun diğer ucundaki müşteri yetkililerini sizlere yardımcı olabilmesi için 7×24 hizmete sunuyor. Samsung tabletinizin servise ihtiyacı var ise lütfen Çağrı merkezi telefonumuz olan 0212 452 5002 nolu numarayı arayınız size müşteri yetkilimiz yardımcı olalacaktır.

Samsung servisi olarak yaptığımız tümişlemler 1 yıl garanti kapsamındadır. Samsung tablet veya telefon sahibiyseniz siz de 444 86 19 numaralı çağrı merkezimizi arayabilir gerekli desteği alabilirsiniz. Samsung tablet servisi olarak verdiğimiz tüm hizmetler 1 haftalık iş günü süresi içinde çözülmektedir. Samsung telefon servisi olarak telefonunuzdaki tüm sorunlarda haftanın 7 günü yanınızdayız. Samsung servisi olarak 1000`i aşkın servis ağına sahip olmaktan gurur duyuyoruz. Samsung servisine ihtiyacınızda ücretsiz kargomuzdan yararlanarak cihazınızı gönderebilirsiniz. 

Tabletinizde meydana gelebilecek bazı sorunlar;

Samsung tablet ekran kırıldı, Samsung tablet dokunmatik kırıldı, Samsung tablet dokunmatik çalışmıyor, Samsung tablet ekran işlemiyor, Samsung tablet donuyor, Samsung tablet reset atma, Samsung tablet format atma, Samsung tablet şarj almıyor