Rowell Teknik Servisi 0212 452 5002 – 444 86 19

Rowell servisi hizmet etmekten gurur duyuyor. Rowell servisi olarak 1995 yılından bu yana servis ve ürün kalitemizi arttırmakla beraber müşteri memnuniyetini de arttırmış olduk. Rowell tablet servisi olarak servis hizmeti de vermekteyiz. Rowell tablet servisine ihtiyaçlarınızda müşteri merkezimizi arayarak destek alabilirsiniz. Rowell servisi tüm parça ve ekipmanlara sahiptir.

Rowell tablet servisi sizlerin memnuniyeti için 1 haftalık iş günü süresi içinde tabletinizi çözüme kavuşturuyor. Rowell tabletinizde ne sorun çıkarsa çıksın tüm sorunlarınız için 0212 452 5002 nolu çağrı merkezimiz sizlere destek veriyor. Rowell servisi tüm sorrunların çözüm merkezidir. Rowell tabletinizde dokunmatik mi kırıldı hiç sorun etmeyin biiz arayın değiştirelim. Rowell tabletinizde görüntü mü yok bizi arayın destek verelim.

Rowell servisi olarak dokunmatik değişimi, lcd ekran değişimi, şarj soketi değişimi ve yazılım yüklemesi gibi tüm ihtiyaçlarınızda 1995`den beri hizmet veriyoruz. Rowell servisini tercih ettiğiniz ve edeceğiniz için teşekkür ederiz.

Firmamız özel servis hizmeti vermektedir.