Piranha Yetkili Servisi 0212 452 5002 – 444 86 19

piranha-servisiPiranha servisi olarak sizlerin mutluluğu için 2001 yılından bu yana hizmet veriyoruz. Sizlerde hizmetlerimizden yararlanmak için 0212 452 5002 nolu çağrı merkezimizi arayabilirisniz. Piranha tablet servisi olarak verdiğimiz tüm hizmetler 1 yıl garanti kapsamındadır. Piranha servisi kullanıcılarının mutlu müşteri olması için elinden geleni yapıyor. Bünyesinde 15 profesyonel usta bulundurmaktadır.

Piranha tablet tamir ve onaırm hizmetlerimizde kesinlikle orijinal yedek parça kullanımı sağlanmaktadır. Piranha servisi sizlerin tabletlerindeki tüm sorunlara çözüm ortağı oluyor. Piranha tablet servisi olarak verdiğimiz bu hizmetler tarafımızca kayıt altında tutulmaktadır. Piranha servisine tabletinizi göndermek için kargo veya kurye seçeneklerinden yararlanabilirsiniz Kesinlikle elden resmi olarak yasak olduğu için almıyoruz.

Piranha servisi olarak tabletinizde ekran kırılması, dokunmatik kırılması, cam kırılması, şarj almama sorunları, yazılım sprunları, açılmama sorunları, batarya sorunları gibi v.b. tüm sorunlarda yardımcınız olmaktan gurur duyuyoruz.