Next Tablet Yetkili Servisi 444 86 19 – 0212 452 5002

Next Tablet servisi olarak tüm Türkiye`de hizmet sunuyoruz. Türkiye`nin Next servisi tablet sektöründe hizmet veriyor. Next & NextStar olarak anılan servisimiz ile 2001 yılından bu yana hizmet vermekteyiz. Next tablet servis denilince akla ilk gelen firma olmak gurur kaynağımız olmuştur. Next servisi tabletlerinizdeki tüm sorunlar için sizlere çalışma saatleri içerisinde destek veriyor. Next tabletinizdeki dokunmatik ekranınızda bir sorun yaşıyorsanız; örneğin kırılma, darbe veya kırımadığı halde işlem görmeme gibi sorunlarınız var ise bizlere ulaşabilirsiniz.

Next servisi olmaktan gurur duyduğumuz bu sektörde tabletlerinizde yapılacak olan tüm işlemler 1 yıl garanti kapsamında yapılmaktadır. Next tabletiniz şarj almıyorsa veya şarj aldığı halde açılmıyorsa bizlere ulaşabilirsiniz. Next tabletiniz robot yani Android simgesinde takılı kalıyor ve açılmıyorsa bizlere ulaşarak destek alabilirsiniz.

Next tablet servisi olarak Türkiye`de hizmet vermeye devam ediyor. Next tablet servisini tercih eden 100.000`i aşkın müşterimize teşekkür ediyoruz. Next servisi ile ilgili sıkça sorulan sorulara aşağıda yer verdik.

1-) Next tabletimin dokunmatik camı kırıldı ne yapmalıyım?

Cevap: Tabletinizin dokunmatik camı için servisimize ulaşarak fiyat bilgisi alabilirsiniz. Tabletinizin camı kırık konumdayken kullanım sağlanmamalıdır.

2-) Next tabletimin ekranında görüntü yok veya görüntü parçalı geliyor?

Cevap: Ekranda siyah bir görüntü var ise genellikle şarj sorunundan kaynaklanmaktadır. Ancak bazı durumlarda kırılma sebebi ile siyah görüntü alabilirsiniz. Ekranınız parçalı bir görüntü veriyorsa kırıldığı kesin bir şekilde anlaşılmaktadır. Konu ile alakalı fiyat teklifimizi alabilirsiniz.

One thought on “Next Tablet Yetkili Servisi 444 86 19 – 0212 452 5002”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir