Navitech Tablet Servisi 0212 452 5002 – 444 8 619

Navitech Servisi olarak 2003 yılı içerisinde firmamızı kurarak yenilenen Tablet Navigasyon sektörüne bir yenisini daha eklemiş bulunuyoruz. Navitech Tablet Servisi denilince akla ilk olarak gelen soru verdiğim ücretine değermi gibi sorular oluyor öncelikle kurduğumuz bu yeni firmamız adı altında geliştirdiğimiz Tablet ve Navigasyon ürünlerimizi her aşamadan geçirerek her açıdan güvenilir ve kolaylı bir Navitech Tablet ve Navigasyonu sunuyoruz sizlere. Navitech Navigasyonunda geliştirdiğimiz yeni yol bulma, daha net bir şekilde sesli yol tarifi artık sadece yol tarafi sunmuyor sizlere yolun açık olup olmadığını gideceğiniz yere en kısa mesafesini hesaplayarak sizleri hem benzinden hemde paradan kazandırmış oluyor.

Navitech Servisi çok uzun süreli bir Servis olması ile birlikte her anlamda yaşam ve teknoloji kurallarına ve yeniliklere ayak uydurabilecek Tablet ve Navigasyon cihazı üreterek müşterilerinin Navitech ürünlerini kullanarak hiç bir şeyden geri kalmamasını ve ileri sürdürmesini ön görüyor. Navitech Tablet Servisliğimizde sunduğumuz ve müşterilerimizin kafalarının rahata ermesi için geliştirdiğimiz uzman Servis ekiplerimiz ile birlikte her bir Navitech Tablet ve Navitech Navigasyon ürününüze özenle arıza tespitini yapıp taraflarına detaylı bilgili aktarımı sunuyoruz.

Navitech Tablet kullanan müşterilerimizin yaşadığı sık sorunlar olan , dokunmatik kırılması , ekranda görüntü olmaması, bataryasının sorunlu olması, şarj almasında sıkıntı yaşanması ve yazalımsal arızalarına artık daha kolay ve geliştiricili bir Servis hizmeti sunmak bizlerin gurur kaynağı. Navitech Navigasyonunuz da yaşadığınız düzenli sorunlar olarak  yazılım çökmesi, cihazın hiç açılmaması, Navigasyonun tepki vermemesi ve bunun gibi sorunlara ise önce 0212 452 5002 nolu hattımızdan telefon desteği alarak yardımcı olunmayı çalışılması eğer olmaz ise 444 8 619 nolu hattımıza aktarılarak Navitech Tablet ve Navitech Navigasyonunuz için Servis kaydı oluşturup arıza bildirimi sağlamaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir