Kargo paketleme için eğitici video için buraya tıklayınız.

Kargo bilgilerimiz için buraya tıklayınız.

1-) Cihazınız iade edildiğinde tarafımızdan ödenen kargo giderleri kayıtsız koşulsuz havale/eft aracılığıyla temin edilir. Bu ücret cihazınız onarıldığında temin edilmemektedir.

2-) Onarım ücretlerinde EFT veya HAVALE ücretleri tarafımıza ait değildir.

3-) Cihazınızın onarımı için 1 haftalık ortalama süre verilmektedir. Ancak yedek parça temini gibi özel durumlarda süte uzayabilir. Cihazınız tarafımıza ulaştıktan 1 gün sonra 1 haftalık ortalama iş süresi başlar. Cihazınız için onarım ücreti geldikten sonra belirtilmişse, onayladığınız günden 1 gün sonra ortalama 1 haftalık iş süresi verilmektedir.

4-) Kargo ücreti sadece tarafımıza cihaz geldiğinde karşılanmaktadır. (Normalde hiç bir servis hizmetinde kargo ücreti karşılanmamaktadır.)

Kargo tekrar müşteriye gönderildiğinde ücret müşteriye aittir.

5-) Cihazınızı servisimize gönderirken paketleme sürecinden müşteri sorumludur. Cihazınız tarafınıza tekrar gönderildiğinde paketlemeye ek olarak sadece patlayan naylonlarla sarılmaktadır. Ek olarak paketleme hizmetimiz yoktur.

6-) Cihazınızı göndermeniz için kayıt açtırmanız zorunludur ve tarafınıza gönderilen SMS içerisinde kargo anlaşma numaramız mevcuttur. Muhakkak kargo görevlisine kargo anlaşma kodumuzu gösteriniz.

7-) Cihazınızı gönderirken kesinlikle adres ve telefon bilgilerinizi de içerisine koyarak gönderiniz.

8- ) Garanti kapsamında olan cihazınız için hizmet karşılığında tarafınızdan 35 TL hizmet bedeli + 5 TL Kapıda Ödeme Ücreti + 8 TL Tarafımızdan Ödenen Kargo Ücreti ile beraber toplamda 48 TL alınmaktadır.

9-) İade durumlarında arıza tespit ücreti olarak 25 TL arıza tespit ücreti alınır.

10-) Cihazınızdaki veriler silinebilmektedir.

10-) Ödeme süresi geçen cihazlar için 15 TL servis işgaliye ücreti yansıtılacaktır.

11-) İade durumlarında tarafımızın ödemiş olduğu kargo ücretleri kapıda ödemeli olarak yansıtılacaktır.

12-) Bildirim yapılmış olmasına rağmen, 30 iş günü içerisinde teslim alınmayan cihazlardaki giderilemeyen arızalardan ve her halükarda teslim tarihinden itibaren 90 gün içerisinde teslim alınmayan cihazlar için firmamız hiçbir hukuki sorumluluk kabul etmez.

13-) Elden ürün alışverişi kesinlikle yapılmamaktadır.

14-) Ofisimize personel dışı ziyaretçi cihazlarınızın güvenliği nedeni kabul edilmemektedir.

Sayın müşterilerimiz cihazını gönderdiğinizde yukarıdaki maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılırısınız…