Kargo paketleme için eğitici video için buraya tıklayınız.

Kargo bilgilerimiz için buraya tıklayınız.

1-) Cihazınız iade edildiğinde tarafımızdan ödenen kargo giderleri kayıtsız koşulsuz havale/eft aracılığıyla temin edilir. Bu ücret cihazınız onarıldığında temin edilmemektedir.

2-) Onarım ücretlerinde EFT veya HAVALE ücretleri tarafımıza ait değildir.

3-) Cihazınızın onarımı için 1 haftalık ortalama süre verilmektedir. Ancak yedek parça temini gibi özel durumlarda süte uzayabilir. Cihazınız tarafımıza ulaştıktan 1 gün sonra 1 haftalık ortalama iş süresi başlar. Cihazınız için onarım ücreti geldikten sonra belirtilmişse, onayladığınız günden 1 gün sonra ortalama 1 haftalık iş süresi verilmektedir.

4-) Kargo ücreti sadece tarafımıza cihaz geldiğinde karşılanmaktadır. (Normalde hiç bir servis hizmetinde kargo ücreti karşılanmamaktadır.)

Kargo tekrar müşteriye gönderildiğinde ücret müşteriye aittir.

5-) Cihazınızı servisimize gönderirken paketleme sürecinden müşteri sorumludur. Cihazınız tarafınıza tekrar gönderildiğinde paketlemeye ek olarak sadece patlayan naylonlarla sarılmaktadır. Ek olarak paketleme hizmetimiz yoktur.

6-) Cihazınızı göndermeniz için kayıt açtırmanız zorunludur ve tarafınıza gönderilen SMS içerisinde kargo anlaşma numaramız mevcuttur. Muhakkak kargo görevlisine kargo anlaşma kodumuzu gösteriniz.

7-) Cihazınızı gönderirken kesinlikle adres ve telefon bilgilerinizi de içerisine koyarak gönderiniz.

😎 Garanti kapsamında olan cihazınız için hizmet karşılığında tarafınızdan 35 TL hizmet bedeli alınmaktadır.

9-) İade durumlarında arıza tespit ücreti olarak 25 TL arıza tespit ücreti alınır.

Sayın müşterilerimiz cihazını gönderdiğinizde yukarıdaki maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılırısınız…