İnca Tablet Yetkili Servisi 444 8 619

İnca tablet servisi tüm Türkiye`ye hizmet sunmaktadır. İnca tablet servisi olarak sunduğumuz tüm hizmetler garantimiz altındadır. İnca servisi denildiğinde aklınıza ilk gelen firmalardan biri olmaktan gurur duyuyoruz. İnca tabletinizde meydana gelebilecek tüm sorunlar için İnca Servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

İnca Servisi tabletinizde dokunmatik kırıldığında, lcd kırıldığında, şarj almadığında ve yazılımsal tüm sorunlarınızda hizmet vermektedir. İnca tabletinizdeki açılmama sorunlar için de bizimle iletişime geçebilirsiniz. İnca Tablet Servisi olarak sizlere hizmet sunmaktan gurur duyarız. İnca Servisi tüm il ve ilçelerdeki müşterilerine kapıdan al kapıya bırak hizmetini sunmaktadır.

İnca Servisine yollayacağınız tüm tabletleriniz için kargo gönderimi ücretsizdir. Üstelik kapıda ödeme sistemimiz de hizmetinizdedir. İnca Tablet Servisi olarak bizlere çalışma saatlerimiz içerisinde ulaşabilirsiniz. İnca Tablet Servisine göndereceğiniz tüm cihazlarınız günlük olarak kargodan teslim alınır ve ertesi gün sizlere bilgi verilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir