General Mobile Teknik Servisi 444 86 19 – 0212 452 5002

General Mobile servisi olarak Türkiye`nin tüm bölgelerinde hizmet ağımız mevcuttur. General Mobile Türkiye`nin teknoloji liderlerinden biri olarak tablet sektöründe de başarılı bir konumdadır. General Mobile servisi ihtiyaçlarında sizlere destek saatlerimiz içerisinde bizlere ulaşabilirsiniz. General Mobile servisi 2005 yılında kurulduğunda bu yana hizmet sektöründe yerini almıştır. General Mobile servisi olarak tabletleriniz ve telefonlarınızdaki tüm sorunlar için bize ulaşmanız mümkün olacaktır. General Mobile tablet servisi ihtiyacınız için 444 86 19 veya 0212 452 5002 numaralı çağrı merkezlerimizden destek almanız mümkün olacaktır. General Mobile telefon servisi ihtiyaçlarınızda ise yine aynı numararlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

General Mobile tablet servisi olarak General Mobile tabletinizde dokunmatik cam kırıldığında hizmet veriyoruz. General Mobile tablet servisi olarak lcd ekranınız siyah veya parçalı görüntü verdiğinde değişimini sağlıyoruz. General Mobile tablet servisi tabletinizde batarya veya şarj almama sorunlarında onarım işlemi sağlıyor. General Mobile tablet servisi ile alacağınız tüm hizmetler 1 yıl garanti kapsamındadır. General Mobile tabletiniz için bizlere çalışma saatlerimizde ulaşabilirsiniz. General Mobile tablet servisi Fatih projesinde yer alan eTab 4 modelini sizler için normal android sürüm yükleyerek kilidi kırıyor.

General Mobile telefon servisi 2005 yılında kurulmakla beraber sizlerinde bizleri tercihi ile hizmete devam ediyor. General Mobile telefon servisi ihtiuaçlarınız için 444 86 19 veya 0212 452 5002 numaralı hatlarımızdan bizlere ulaşmanız mümkün olacaktır. General Mobile servisi olarak müşterilerimizin en çok sorduğu sorulardan bazılarına gelin yer verelim.

General Mobile tabletimin Fatih projesi yazılımını kaldırabilir misiniz?

– General Mobile tabletiniz bazı yazılımsal işlemlerden geçerek yüksek oranlarda kurtarılabiliyor.

General Mobile tabletim şarj alıyor fakat açılmıyor?

– General Mobile tabletiniz şarj alıyor ancak açılmıyor ise yazılımsal veya lcd panel kırılması ile karşı karşıya olabilir.

One thought on “General Mobile Teknik Servisi 444 86 19 – 0212 452 5002”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir