Frisby Tablet Servisi 0212 452 5002

Frisby Tablet Servisi olarak Türkiye`nin tüm illerinde bulunan müşterilerimize hizmet sunuyoruz. Frisby servisi ihtiyaçlarınızda ulaşabileceğiniz servis merkezi olarak tüm sorunlarınız için bilgili çağrı merkezi çalışanlarımız ile hizmetinizdeyiz. Frisby tablet servisi, Türkiye`nin tüm illerine ücretsiz kargo hizmeti sunuyor. Frisby tabletinizdeki tüm sorunlar için ulaşabileceğiniz çağrı merkezi telefonumuz 0212 452 5002`dir. Frisby servisi olarak tüm sorunların çözüm merkezi oluyoruz. Frisby markalı tüm tabletleriniz için eğitimli ve profesyonel donanımlı ekibimiz ile haftanın 6 günü hizmet sunuyoruz.

Frisby servisi ile alacağınız tüm hizmetler 1 yıl garantilidir. Ancak garanti dokunmatik değişimi ve şarj soketi değişimini kapsamaz. Frisby tabletinizde cam kırıklığı sorununda çözüme en hızlı yoldan ulaşabileceğiniz servis merkezidir burası. Frisby servisi olarak Frisby tabletinizde şarj alma sorunu veya açılmama sorunları için de bizlere ulaşabilirsiniz. Frisby servisi, tabletinizde yazılım sorunlarında da destek oluyor ve olmaya devam etmektedir. Frisby servisi ile yapabileceklerimizin sınırı yok. Siz değerli müşterilerimiz bizleri tercih ettikçe Frisby servisi büyüyor.

Türkiye`de seçebileceğiniz ilk ve tek Frisby tablet servisi biz oluyoruz ve bunu sizler sayesinde başarıyoruz. Frisby servisinin sunacağı tüm hizmetler mutlu müşteri portföyüne hitap etmektedir. Frisby ile tabletiniz güvende ve en hızlı şekilde çözüme ulaşır. Frisby`nin üretmiş olduğu tüm tablet modelleri için stoğumuzda gerekli yedek parça vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir