Excon Yetkili Tablet Servisi 0212 452 5002 – 444 86 19

Excon tablet servisiExcon tablet servisi sizlere dünden bugüne hizmet vermenin mutluluğu ile hizmete devam ediyor. Excon servisi Türkiye`nin tüm illerinde kargo yolu ile hizmet vermektedir. Excon servis kalitesini siz de yaşamak isterseniz bizleri tercih etmekten çekinmeyin. Excon tablet servisi olarak verdiğimiz tüm hizmetler 1 yıl garantimiz altında olmakla beraber herhangi bir sorunda aynı arızadan ücret almıyoruz

Excon servisi 2001 yılından bu yana hizmet veriyor ve kaliteyi üretiyor. Excon servis hizmetleri müşterilerimizin bizi tercih etmesi ile gelişmektedir. Excon servisi 78.000.000 kişiye hitap etmektedir. Türkiye`nin neresinde olursanız olun Excon servisi yanınızda olmaktan gurur duyuyor. Üstelik kargo hizmetlerimiz ücretsiz ve kapıda ödeme seçeneklerimiz mevcuttur. Excon tablet servisi orjinal yedek parça kullanımı sağlamaktadır. Excon tablet kullanıcısıysanız herhangi bir arızada bizi aramaktan çekinmeyin. Sizlere 7×24 hizmet veriyoruz. Excon servisi gururla hizmet sunar.

Excon servis politikalarımızdan biri de cihazınız servisimizde herhangi bir parça stok srunu yok ise 1 haftalık iş gününde tamamlanır ve tarafınıza gönderilir. Excon servisi kapıda ödeme sistemi ile cihazınızı teslim ederek güvenli ödeme sistemi sunmaktadır. Excon dokunmatik cam değişimi, Excon pil değişimi, Excon şarj soketi değişimi, Excon lcd ekran değişimi gibi v.b. işlemler Excon servisi tarafından yapılmaktadır.