Dragon Touch Tablet Servisi 0212 452 5002 – 444 8 619

Dragon Touch Servisi 2002 yılında kurulan ve sınırsız yerde sınırsız müşterilerine erişim sağlayan bir Servis olarak kurulmuştur. Dragon Touch Tablet denilince akla gelen ilk soru işlevi ve kullanım kolaylılığı ve en önemlisi Servis hizmetini her yerde bulabilirmiyim oluyor. Dragon Touch firması olarak bu sorulara cevabımız hem tabletin kolay ve rahat kullanım sunduğu yönünde hem de işlevi açısından her şeyi kaldırabilme özelliğinin olmasıdır. Dragon Touch müşterilerinin sevinmesini sağlayacak bir diğer kolaylık ise Servis ağına kolaylıkla ulaşabilmesidir.

Dragon Touch Tablet firması olarak her zaman kolaylıklar sunup müşteri memnuniyetine önem göstermesi ve bununla gurur duymamız bizleri ayrıca Dragon Touch ekibi olarak mutlu ediyor. Tablet Servisi olarak her zaman uyguladığımız ve sadece Dragon Touch kullanan müşterilerimize özel kıldığımız indirim ve %30 luk bir indirim hakkı ile beraber Servis ayrıcalığımızı ortaya koyuyoruz.

Dragon Touch Servis alanında geliştirdiği uzman ekip ve bunun yanı sıra sistemesal çalışan bir Servis ekibi ile birlikte her an gönderdiğiniz cihazınızın durumunu ve akibiyetini kolaylıkla sorgulayabileceğiniz bir sistem Servis geliştiriyor ve bunu sizlere sunmaktan büyük bir gurur duyuyoruz. Dragon Touch cihazınızda ki ekran kırıklığı, dokunmatik hassasiyetinin azalması , batarya ömrünün tükenmesi , şarj almaması gibi durumlarda kolay gönderim sağlayabileceğiniz anlaşmalı kargo ve her an açık olan 0212 452 5002 ve 444 8 619 nolu çağrı merkezi ile iletişime geçmesinizi sağlıyor ve her an güvene bileceğiniz bir Servis hizmeti sunuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir