Asus Laptop Yetkili Servisi 444 86 19

Asus laptop servisiAsus Laptop servisiniz sizlerin hizmetine 2001 yılından beri devam ediyor. Asus Laptop sahibiyseniz sizler de servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Asus Laptop servisi olarak verdiğimiz tüm hizmetler 1 yıl garantilidir. Asus Laptop servisine ihtiyaçlarınızda Asus servis telefonu numarası 0212 452 5002 ya da 444 86 19 olan çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz. Asus Laptop servisi cihazınız için arıza tespitlerinde ücret istememektedir.

Asus Laptop servisinden yararlanacağınız 2. hizmetlerde %10 indirim hakkı kazanırsınız. Asus Laptop sahiplerinin alacağı tüm hizmetler profesyonel ekip tarafından incelenmekte olup güvencemiz altındadır. Asus Laptop cihazınızın sorunu ne olursa olsun tüm yedek parça ve ekipmanlara sahip ekibimiz hizmetinizdedir.

Asus cihaz sahiplerinin mutlu müşteri portföyünden yararlanma hakkı 1 yıl garanti kapsamında geçerlidir. Asus Laptop servisi cihazınızda değişecek olan parça ve uygulanan işçilikte garanti vermektedir. Parça değişimi uygulanmış veya işçilik uygulanmış bölge dışında garanti kapsamında yapılmamaktadır. Ancak 2. kez arızalanması durumunda %30 indirim hakkını kazanırsınız.