Apple iPhone Servisi- iPhone 3 – iPhone 4 – iPhone 5, iPhone 6

iphone-servisiiPhone servisi olarak Türkiye`de tüm illere hizmetimiz mevcuttur. iPhone`nunuzda dokunmatik değişimi, ekran değişimi, orta tuş ses açma kapama tuşu sessiz tuşu ve ekran kilit tuşu değişimi, çerçeve veya kasa değişimi, yazılım atma, format atma, yazılım güncelleme, kamera bozulma gibi sorunlarınızda iPhone servisi sürekli 7×24 hizmet vermekten gurur duyuyor. iPhone servisimiz cihaznınızı onarım için kargoya vermenizin yeterli olduğunu bildirmektedir. Size en yakın kargo ile iPhone`nunuza ait kutusuna yerleştirin ve tüm ekipmanlarını içerisinde bulundurunuz. İyice paketledikten sonra kargo takip numaranızı da ileterek bize bildiriniz.

 

iPhone servisimizce onarılan tüm cihazlar işçilik ve orijinal yedek parça değişiminde 1 yıl garanti vermekteyiz. 1 yıl içerisinde kullanıcı kaynaklı olmayan tüm değişen parça ve işçilikte ücretsiz değişim veya işçilik uyguluyoruz. iPhone 3 servisi, iPhone 4 servisi, iPhone 5 servisi, iPhone 6 servisi denilince akla gelen ilk firma olmaktan gurur duyuyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için her zaman en önemli nokta olmuştur.

 

Apple kullanıcılarının uğrak noktası olan web sayfamızda sizlere yardımcı olacak telefonun ucunda anlık destek sohbet uygulamamız ile her zaman sizlere yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz. Müşterilerimizin olumlu yorumları üzerine bu işi yapmaktan büyük bir sevinç duymaktayız. Bizi mutlu eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz. Bizi seçtiğiniz için ve se.eceğiniz için şimdiden teşekkürler….